Uzman kadrosu ile çocukların geleceğine yön veriyor...

Uzman kadrosu ile çocukların geleceğine yön veriyor...
06.07.2021 18:24

Uzman kadrosu ile çocukların geleceğine yön veriyor...

Yükselen Işıklar Anaokulu, çocuklarının geleceğine önem veren veliler tarafından ilgi odağı oldu.

Haber: Hüseyin Zorkun / press haber ajansı /

Hatay'da anaokulu hizmeti veren eğitim kurumları zincirine yeni bir halka daha eklendi ve Özel Yükselen Işıklar Anaokulu hizmete girdi.
Eğitim sevdalısı Emel Göçer'in kurucusu olduğu Özel Yükselen Işıklar Anaokulu uzman kadrosu ile eğitim sektöründe yerini aldı.
Konusunda uzman bir isim olan Eğitim Koordinatörü Eylem Suna Esmeroğlu'nun koordinesinde eğitim çalışmalarını yürütmeye başlayan Özel Yükselen Işıklar Anaokulu, çocuklarının geleceğine önem veren veliler tarafından da ilgi odağı olmaya başladı.
3 ile 6 yaş arası çocuklara hitap eden Özel Yükselen Işıklar Anaokulu'nda yabancı dil eğitimi, robotik kodlama, değerler eğitimi, gems eğitim modeli, akıl zeka oyunları (satranç), fonolodik farkındalık eğitimi, ritim ve orff eğitimi, erken çocuklukta matematik, sosyal iletişim bilgileri, doğa eğitimi vb gibi eğitim çalışmaları ile öğrencilerin hayatlarına dokunuluyor.
Eğitmenler Çiğdem Yeşil ve Seher Aşkaroğlu başta olmak üzere çeşitli branşlarda görev yapan uzman eğitmenler ile çalışmalarına devam eden Özel Yükselen Işıklar Anaokulu öğrenci kayıtlarına devam ediyor.
Kısa zamanda velilerin ilgi odağı haline gelen Özel Yükselen Işıklar Anaokulu'nun uzman kadrosu çocukların sağlıklı bir eğitim alarak hayata hazırlanması için özverili bir çalışma temposu ortaya koyarak göz dolduruyor.
Velilerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği bir eğitim kurumu olan Özel Yükselen Işıklar Anaokulu'na bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0534 963 31 66 nolu telefondan ve www.instagram.com/yukselenisiklaranaokulu instagram adresinden ulaşabilirsiniz.